Telefon : 0 (266) 392 12 32- 0 (553) 504 21 31 | E-mail : info@kurtulusyapi.com

Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

DEKORASYON VE TADİLAT İŞLERİNİZİ BİZE BIRAKIN


Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda idiniz. Şimdi bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtulabiliyorsunuz. ev dekorasyonu tadilat ve onarım işleri stresli, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badanası olsun ister anahtar teslimi ev dekorasyonu tadilat işleri olsun hepsini yapıyoruz.


Binanızın evinizin anahtar teslim tadilat onarım işleri, dış cephe sıva, iç cephe sıva , alçı sıva ve her türlü ince inşaat işlerinizi şirket güvencesiyle, kaliteli işçilik, hızlı hizmet, ve en uygun fiyatla yapıyoruz.


Ev ve işyeri yenileme işleri eğer bu işler ilgili tecrübeden yoksun ise zor bir iştir.


Bir çok usta ile iş planlaması yapmak, doğru miktarda uygun malzemenin temin edilmesi, işin kalitesinden emin olunması gibi konular tecrübe gerektirmektedir. Bu sebeple işinin ehli ve bu konularda tecrübeli bir şirketten yardım almak en doğru yaklaşımdır. 


Bir çok müşteri organizasyon maliyetlerini işin başında dikkate almadığından kendi kendine bu işleri daha hızlı ve uygun fiyata sonuçlandırabileceğini düşünebilir ama bu durum genel olarak tam ters bir şekilde sonuçlanır.


Müşteri malzeme ya da usta aramak, işin başında durmak, malzeme  temini için harcanan yakıt ve zaman maliyetlerini dikkate almadığından bir çok şirketin bu işleri yüksek kar marjları ile yaptığı varsayımına kapılır. Halbuki özellikle geniş çaplı tadilat işlerinde öngörülemeyen bazı olaylardan dolayı da işin seyri değişebilir ve iş içinden çıkılamaz bir hale gelebilir. Bazen aile içi farklı görüş ve zevkler bile önemli sorunlar yaratabilmektedir.


 Bu sebeplerle her türlü işi  yapabilecek ekibi olan ve referansları güçlü bir şirket ile çalışmak ihtiyaç sahipleri için en doğru çözümdür.


Kurtuluş PVC Yapı anahtar teslim işlerde her zaman müşterisine en doğru ve en kaliteli hizmeti vermeye çalışır. Müşteri dilediği zaman müşteri temsilcisine e-mail ya da telefon ile ulaşarak işi ile ilgili her türlü bilgiyi alabilir.